Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki

Teatrzyk pt. "Królewna o złotym sercu"

Ocena 0/5

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na teatrzyk w wykonaniu Teatru Kokon z Krakowa pt. KRÓLEWNA O ZŁOTYM SERCU Dawno, dawno temu, w krainie gdzie wszyscy byli do siebie podobni, na świat przyszła Królewna, która wyglądała inaczej... 22 stycznia godz. 17.00 sala widowiskowa Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Krzyżu Wielkopolskim WSTĘP WOLNY

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
wydarzenia