Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki

"KU SŁONECZNEJ STRONIE ŻYCIA"

Ocena 0/5

Nadnoteckie Centrum Kultury w Wieleniu zaprasza na WYSTAWĘ ZGROMADZENIA SIÓSTR MARYI "KU SŁONECZNEJ STRONIE ŻYCIA" ORAZ NA FILM DOKUMENTALNY "MATUSIA - OPOWIEŚĆ O SPRAWIEDLIWEJ" DATA: 25.02.2025 17⁰⁰ MIEJSCE: KINO ZA ROGIEM MEDIATEKA, UL. JARYŃSKA 7B, WIELEŃ Ku słonecznej stronie życia" z Matusią Matyldą Getter (1870-2025) NCK NADNOTECKIE CENTRUM KULTURY W WIELENIU

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
wydarzenia

TURNIEJ GRY W TYSIĄCA